Čo u nás môžete zažiť ?

PRÍĎTE SI K NÁM

PO POZITÍVNE ZÁŽITKY

V súčasnej uponáhľanej dobe je veľmi vzácne nájsť miesto, kde sa dobijete dobrou energiou. Takú špeciálnu čerpaciu stanicu pre ľudí.
My sa pokúšame byť takýmto miestom pre tých, ktorí sa programovo rozhodnú u nás stráviť čas, alebo k nám zablúdia len náhodou. My už vieme, akú veľkú hodnotu má ľudská milota a prívetivosť. U nás ste vždy vítaní. Môžete tu nechať svoj stres, zlú náladu, napätie alebo nervozitu. Odložte ju formou, ktorá vyhovuje Vám - príďte prežiť virtuálny zážitok alebo si niečo pekné vytvorte v kreatívnych dielňach. Zahrajte si spoločenské hry, zúčastnite sa turnajov, vedomostných kvízov, kurzov, prednášok, pozrite si premietanie cestopisných filmov alebo si príďte zacvičiť v malom súkromnom kruhu.
Ak ste väčšia spoločnosť, môžete si u nás priestor prenajať, napríklad na team buidingy alebo pomaturitné stretnutia. Snažíme sa, aby naša "herňa" bola čo najútulnejšia a vytvárala pocit domova.
Radi pre Vás zorganizujeme nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu alebo detskú party.
Môžete si prenajať aj časť priestoru alebo niektorú miestnosť a my ju podľa našich možností upravíme, aby vyhovovala Vašim zámerom.
Pozrite si náš aktuálny program a vyberte si. Alebo príďte len tak.. na kávu a milé slovo.
A kľudne aj s vlastným nápadom..

KREATÍVNE

DIELNE

Jednou z najúčinnejších stratégií zvládania stresu je jeho aktívne zvládanie, čiže úmyselné nasmerovanie pozornosti na inú činnosť. Najlepšie je, ak nájdete takú, ktorá na Vás pôsobí radostne. U nás si môžete mnohé vyskúšať. Niekoho baví namiešať si vlastnú vôňu. Iný sa chce naučiť vyrobiť lapač snov, bytovú ozdobu z ľahčeného betónu, magnetku, varešku s venovaním či naučiť sa ušiť si drobnosť do domácnosti. U nás si možno vyrobiť štýlový náramok alebo iný šperk, adventný veniec, sviečku alebo mydlo. A cenovo veľmi prijateľné kurzy sú vhodné tak pre deti, ako aj pre dospelých.

ŠKOLA MAĽOVANIA

PRE DETI

Máte výtvarne nadané dieťa? Máme pre Vás výbornú novinku. V našich priestoroch organizujeme školu maľovania, v ktorej si deti zlepšia svoje zručnosti a naučia sa nové techniky. A to pod veľmi profesionálnym a kreatívnym dohľadom známych maliarok. Zaručujeme Vám, že deti budú chodiť naplnené pozitívnymi zážitkami a novými poznatkami. Svoje obrazy si môžu odniesť a tešiť sa z nich aj doma alebo ich darovať. Vy budete sledovať, ako dieťa napreduje. Škola maľovania prebieha v blokoch a trvá 12 týždňov.

PROGRAM :

 

Detské aktivity

SPOLOČENSKÉ HRY

Spríjemniť si posedenie s priateľmi môžete aj vďaka širokému výberu spoločenských hier. A že ich máme pre Vás zodpovedne vybrané... Môžete si zahrať dvaja, traja alebo viacerí. Záleží len na Vás. A nájdu sa aj hry pre jedného. Nielen také, ktoré zabavia. Sú tu aj hry vedomostné, logické, náučné. Máme hry v rôznych jazykoch, aj hry, kde jazyk nehrá až takú podstatnú úlohu. Príďte k nám stráviť milé chvíle s tými, ktorí sú Vám blízki, napríklad pri DOMINE, BACKGAMMONE, ŠACHU, TWISTERI, OSADNÍKOCH Z KATANU, CARCASSONE, DETEKTÍVOVI, MONOPOLOCH, KARTÁCH alebo pri iných, úplne neznámych hrách.   Pre viac info kliknite tu

CVIČENIE AKO RELAX...

Ak bývate blízko, možno Vás osloví ponuka prísť si k nám zacvičiť. Nie sme telocvičňa alebo fitness centrum, vybavené pre náročné pohybové aktivity, obtiažne fyzické cvičenia alebo veľké skupiny záujemcov. A to ani nie je našim cieľom. Chceme len poskytnúť priestor na ďalšiu z dobrých foriem relaxu - pohyb v kruhu pár podobne naladených ľudí. Môžete si u nás "zaskákať" so CINDY CRAWFORD v jej aerobic videu, alebo si pustíme ako predlohu jogu či pilates. Sformujte si svoju skupinku maximálne 5 ľudí a my Vám vytvoríme priestor na Vaše obľúbené cvičenie. Alebo nás kontaktujte. Možno nejaká skupina hľadá práve Vás... Pre viac info kliknite tu

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte vlastný nápad alebo zručnosť, s ktorými by ste sa chceli podeliť s ostatnými, ozvite sa nám. Pomôžeme Vašu ideu pretaviť do podoby kurzu, ktorý ponúkneme našim zákazníkom. Ľudia sa radi naučia niečo nové alebo len tak zabavia. Príďte s nápadom a poradíme sa ...